velky-obrazok-otazka

Ak ste si nenašli odpoveď na otázku, ktorú si kladiete, napíšte nám a my vám odpovieme.
Vaše meno
Váš email
Vaša otázka

Ak máte záujem o výrobu zimnej záhrady,
kontaktujte nás:

 

0907 830 373
info@zimnazahrada.sk

Záruka

Aká je záruka na vašu zimnú záhradu, keďže drevo môže pracovať a potom sklo môže prasknúť, keď drevo pracuje?
ODPOVEĎ:
Záruku na zimnú záhradu poskytujeme štandardne 3 roky, po zameraní a splnení našich odporúčaní predlžujeme záruku na 5 rokov (jedna sa najmä o odporúčaný sklon strechy a najmä podmienka komplet dodavky s našou montážou, kedy môžeme dozerať na celú montáž a prebrať zodpovednosť).

Čítať ďalej...

Montáž zimnej záhrady

Na vašej stránke som sa dočítala, že ponúkate aj strechu z plechovej škridly, my by sme chceli takú istú akú mame na dome, môžeme si ju sami zadovážiť, len je otázka, či ju viete vy namontovať?

ODPOVEĎ:
Ak chcete vlastnú krytinu v tom nevidíme problém, čo sa týka montáže spolupracujeme pri komplikovanejších strechách (vikier a pod.) s pokrývačmi striech ktorý pre nás takéto špeciálne strechy pokrývajú, sami si dozrieme na tieto práce a berieme potom za celu stavbu záruku.

 

Zimná záhrada - plast, hliník alebo drevo?

Doma sa rozhodujeme medzi drevenou, plastovou a hliníkovou zimnou záhradou. Zastanci PVC a hlinka argumentujú tým, že o drevo je potrebne sa starať. Vedeli by ste oponovať, prečo je opracovanie dreva lepšie ako vlastnosti PVC a hliníka?
ODPOVEĎ:
Ako výhoda plastových a hliníkových zimných záhrad sa zvyčajne udáva „NEUDRŽBOVOSŤ" oproti dreveným zimným záhradám.
Preto že drevo si naozaj vyžaduje údržbu, je tato potreba údržby dreva často „nafukovaná" a používaná ako výhoda nedrevených konštrukcii, preto je potrebne si položiť otázku čo presne údržba drevenej zimnej záhrady bude pri dnešných povrchových úpravách predstavovať? Vývoj v povrchových úpravách za posledné roky priniesol veľmi kvalitne a dlhotrvajúce lazúry ktoré chránia drevo po mnoho rokov a predstavujú minimálnu údržbu v porovnaní s povrchovou úpravou z pred 15-30 rokov.

Čítať ďalej...