zimna-zahrada-nase-zahrady2

NAŠE ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimná záhrada, môže mať ako architektonický doplnok rôzne tvary a vyhotovenia. Individuálnym prístupom k našim zákazníkom a v spolupráci s našou dizajnérskou činnosťou dokážeme navrhnúť rôzne typy a variácie zimných záhrad.

Každá zimná záhrada je jedinečná svojou stavbou, pôdorysom, sklonom, rozmiestnením okien a podobne.

Našu ponuku zimných záhrad tvoria tri základné typové rady, ktorými sa môžete inšpirovať.

 

Ak máte záujem o výrobu zimnej záhrady,
kontaktujte nás:

 

0907 830 373
info@zimnazahrada.sk

japonsky-styl-ikona

JAPONSKÝ štýl

Moderná a flexiblná technológia, ktorá poskytuje variabilitu a umožňuje tvarom dosiahnúť želaný vzhľad. Zimnú záhradu JAPONSKÝ štýl tvorí vlastná nosná konštrukcia. Strecha je tvorená izolovanou neprehľadnou strechou s krytinou (škridla, šindeľ, plechová škridla).

Japonská zimná záhradaZimná záhrada - Japonský štýlDrevená zimná záhrada v Japonskom štýle

 

Moderná a flexiblná technológia poskytuje variabilitu a umožňuje tvarom dosiahnúť želaný vzhľad. JAPONSKÝ ŠTÝL je charakteristický vlastnou nosnou konštrukciou, ktorá tvorí podporu strechy a zároveň vytvára bočné steny. Typickým znakom tejto typovej rady je izolovaná nepriehľadná strecha s krytinou.

Ako krytina sa najčastejšie používa škridla, šindeľ alebo plechová škridla. Strechu ďalej tvorí difúzna fólia, izolácia a parozábrana. Strop je možné dokončiť palubkami vo farbe okien alebo sadrokartónom. Vhodným sklonom, orientáciou a plochou môže byť zimná záhrada pre vás tým najpríjemnejším miestom.

 

 

Ako pracujeme:

zimna-zahrada_1_japonsky-styl001.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl002.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl003.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl004.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl005.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl006.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl007.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl008.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl009.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl010.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl011.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl012.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl013.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl014.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl015.jpg zimna-zahrada_1_japonsky-styl016.jpg